Doplnkový tovar

Termotransferové pásky (TTR farbiace pásky)

V rámci komplexného servisu dodávame tiež termotransferové farbiace pásky čierne aj farebné. Z dôvodu, že každý druh tlačiarne vyžaduje rôzny návin (vonkajší alebo vnútorný) a potláčaný materiál špeciálnu kvalitu pásky v ponuke máme všetky kvality: voskové, voskovo-živicové a živicové pásky. S výberom vhodnej pásky pre konkrétnu tlačiareň vám radi poradíme.

  • voskové pásky – používame ich pri potlači najbežnejších papierových materiálov.
  • voskovo-živicové pásky – vhodné pri tlači na fólie a iné nesavé materiály, alebo ak je požadovaná vysoká odolnosť tlače.
  • živicové pásky – najkvalitnejšie TTR pásky. Potlač pomocou nich je odolná aj voči rozpúšťadlám a vhodná do náročných podmienok. Pomocou živicových pások sa potláčajú najmä syntetické materiály (PE, PP a PET).
voskové a živicové pásky

Aplikátory etikiet (etiketovacie kliešte)

Toto dokonalé a pritom jednoduché zariadenie umožňuje rýchlu aplikáciu vytlačených etikiet prevažne na baliacich, plniacich, resp. výrobných linkách.

 etiketovacie kliešte

Termotransferové tlačiarne

Ponúkame Vám širokú škálu termo a termotransferových tlačiarní rôznych značiek, od mobilných, stolových až po vysokovýkonné priemyselné tlačiarne. Sú určené predovšetkým na potlač samolepiacich etikiet vo výrobných, distribučných a logistických aplikáciách.

 

 termotransferová tlačiareň termo tlačiareň

 

Snímače čiarových kódov

Rozličné typy a varianty snímačov čiarových kódov, ktoré sa líšia spôsobom pripojenia, dosahom a rozlišovacou schopnosťou snímania, kapacitou pamäte a ďalšími technickými a užívateľskými parametrami.