Oznámte to štýlovo – 5 typov pozvánok, s ktorými sa určite stretnete

Významné udalosti sprevádzajú celý ľudský život. Okrúhle výročie narodenín, blahoželanie k narodeniu dieťaťa, alebo maturitné oznámenie sú dôležitými udalosťami, ktoré si zaslúžia byť na papieri.

Blahoželania

Maturitné oznámenia

Zelená stužka na kabáte hovorí o tom, že jej nositeľ alebo nositeľka sú v poslednom ročníku strednej školy a čaká ich maturitná skúška. Okrem stužky dáva budúci absolvent strednej školy svojim priateľom a rodine aj maturitné oznámenie.

Takéto oznámenie môže byť v podstate akékoľvek. Fantázii sa medze nekladú. Jedinou podmienkou je fakt, že na dizajne sa musí zhodnúť celá trieda. Nezabudnite naň uviesť názov triedy, zoznam všetkých študentov v triede, triednu učiteľku alebo učiteľa. Na oznámení býva aj motto a rok prvého spoločného stretnutia po piatich rokoch.

Promočné oznámenia

Promočné oznámenie

Ďalším míľnikom v živote každého človeka je ukončenie vysokoškolského štúdia. Po piatich či šiestich rokoch driny dostanete počas slávnostnej promócie do rúk diplom. O dátume, mieste, čase promócie a udelenom titule informujeme rodinu pomocou promočného oznámenia.

Na rozdiel od toho maturitného by malo byť trochu konzervatívnejšie. Ako základ zvoľte kvalitný papier, ktorý bude poukazovať na dôležitosť udalosti. Promočné oznámenie si rady odkladajú mamy a babičky, preto si dajte záležať na dlhotrvácej potlači, ktorá zaručí, že farby na oznámení časom nevyblednú.

Pozvánky k výročiam

Keď hovoríme o oznámeniach, nesmieme zabudnúť ani na pozvánky k výročiam. Okrúhle narodeniny sa zvyknú oslavovať v širšom kruhu rodiny a je zvykom pozývať hostí k stolu prostredníctvom pozvánky. Jej dizajn je len vecou vkusu a preferencií oslávenca. Na pozvánke nesmie chýbať dátum, čas a miesto konania oslavy.

Blahoželania

Svadobné oznámenia blahoželania

Okrem pozvánok, ktoré dostávate, máte aj vy občas milú povinnosť dať niekomu blahoželanie. Najčastejšie sú to blahoželania k narodeninám, meninám, k narodeniu dieťaťa alebo k uzatvoreniu manželstva.

Blahoželanie by malo byť osobné. Najkrajšie sú tie bez textu, do ktorých vy sami napíšete zopár slov od srdca. Práve tieto blahoželania si oslávenec alebo snúbenci najčastejšie odkladajú ako spomienku na vaše krásne slová.

Môžete vytvoriť aj úplne originálne blahoželanie s potlačou, ktorú si sami navrhnete. Babičky potešia fotografie vnúčat a priateľov obrázky zo spoločných zážitkov.

Pohľadnice

Skôr ako prišli do našich životov mobilné telefóny, písali si ľudia listy a pohľadnice. Bohužiaľ dnešné moderné technológie čoraz viac vytláčajú papierové pozdravy. Je to veľká škoda. Ručne napísaná pohľadnica z dovolenky alebo pozdrav k Vianočným sviatkom má úplne inú výpovednú hodnotu ako sms-ka alebo email.

Okrem kupovaných pohľadníc môžete poslať aj také, ktoré ste vyrobili vy alebo vaše deti. Ako podklad zvoľte kvalitný papier a potom je už len na vás, čo vytvoríte.

Ak práve zháňate kvalitné oznámenie alebo si chcete dať potlačiť vlastnú pohľadnicu, môžete sa na nás obrátiť. Zabezpečíme vám grafický návrh a kvalitnú tlač.

...

 

TERMO ETIKETY  - EXPRESNÁ VÝROBA

TERMO ETIKETY - EXPRESNÁ VÝROBA

  Od apríla 2020 počas aktuálnej mimoriadnej situácie sa snažíme pomôcť všetkým výrobcom a dodávateľom, hlavne v potravinárskom sektore, ktorí najčastejšie využívajú TERMO-produkty /termoetikety do váh a podobne. Pokúsime sa v expresných termínoch vyrábať aj naďalej. Môžete si aktuálne objednať spotrebný materiál (termoetikety, termoštítky) do váh Celý článok

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet vyrábame už aj na kotúči. Nový rok sme začali s novinkou v tlači ŠPECIÁLNYCH ETIKIET. Znamená to pre Vás nielen jednoduchšiu manipuláciu ale v porovnaní s veľkoplošnou tlačou na hárok a orez plotrom je naša nová technológia digitálnej tlače omnoho kvalitnejšia. Vytlačíme Celý článok

Čiernobiela tlač manuálov

Čiernobiela tlač manuálov

Momentálne si u nás môžete objednať čiernobielu tlač manuálov, príbalových letákov alebo klasických letákov za najvýhodnejšie ceny. V prípade záujmu o cenovú ponuku prosím vpíšte do predmetu mailov, alebo do poznámky ak vypĺňate cenový formulár ČB AKCIA. . . .  Celý článok