Na kvalite loga záleží

Na výbere a návrhu loga si väčšina spoločností dá veľmi záležať. Je vyjadrením identity, má zaujať a pritiahnuť pozornosť. Problém nastane, ak sa pri realizácií loga zabúda na jeho kvalitné spracovanie.

Kvalitné logo

Ak sa vám dostane do rúk reklamný predmet, ktorý vás má navnadiť k nákupu či objednaniu služby a namiesto čitateľného loga pozeráte na ťažko čitateľnú machuľu, príp. vypadané farby, niekde nastala chyba. Takéto logo namiesto dôveryhodnosti vzbudzuje skôr pochybnosti. Logo ste zrejme do tlače nedodali vo vektorovej grafike.

Čo to je grafika vo vektoroch?

Vektorový obrázok sa skladá z geometrických útvarov, ako body, priamky, mnohouholníky a krivky. Na rozdiel od rastrovej grafiky, pri ktorej je celý obrázok zložený z pixelov, s vektorovou grafikou je možné dodatočne pracovať. Hlavne pri tlači na reklamné predmety oceníte vysokú kvalitu aj pri malých veľkostiach. Rastrová grafika sa nám pri zväčšovaní “rozbije” a stratí jasné kontúry.

Ide o grafiku, ktorá:

  • si zachováva perfektnú kvalitu aj pri zväčšovaní a zmenšovaní,
  • zabezpečuje veľkú variabilnosť grafických objektov, práca s jednotlivými časťami samostatne (môžete meniť aj farebnosť).

Do tlače na reklamné predmety preto vždy dodajte logo vo vektoroch, zabezpečíte, že bude jasne čitateľné či už na tričku, pere, hrnčeku alebo dáždniku.

Dajte si reklamné predmety potlačiť sieťotlačou

sieťotlač

Ide o vysokokvalitnú potlač s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa hodí na akýkoľvek materiál (papier, drevo, textil, keramiku, porcelán, kožu, koženku, samolepky, kov, plast aj sklo). Delí sa na:

  • plošnú (potlač rovných predmetov a textilu) a
  • rotačnú (potlač predmetov valcovitého tvaru, napr. perá, fľaše, hrnčeky, popolníky).

Na prenos loga na predmet sa používa sieťotlačová šablóna a stierka. Farba sa pretláča gumovou sterkou cez tlačiace miesta šablóny priamo na potláčaný materiál. Výhodou sieťotlače je veľký nános tlačovej farby (sýte farebné plochy). Takáto tlač je odolná voči bežnému umývaniu a vydrží aj umývanie v umývačke riadu.

Ak má logo predávať vaše služby či produkty, musí byť nielen perfektne navrhnuté, ale aj kvalitne vytlačené. A na to sme tu my. Objednať tlač>

...

 

TERMO ETIKETY  - EXPRESNÁ VÝROBA

TERMO ETIKETY - EXPRESNÁ VÝROBA

  Od apríla 2020 počas aktuálnej mimoriadnej situácie sa snažíme pomôcť všetkým výrobcom a dodávateľom, hlavne v potravinárskom sektore, ktorí najčastejšie využívajú TERMO-produkty /termoetikety do váh a podobne. Pokúsime sa v expresných termínoch vyrábať aj naďalej. Môžete si aktuálne objednať spotrebný materiál (termoetikety, termoštítky) do váh Celý článok

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet vyrábame už aj na kotúči. Nový rok sme začali s novinkou v tlači ŠPECIÁLNYCH ETIKIET. Znamená to pre Vás nielen jednoduchšiu manipuláciu ale v porovnaní s veľkoplošnou tlačou na hárok a orez plotrom je naša nová technológia digitálnej tlače omnoho kvalitnejšia. Vytlačíme Celý článok

Čiernobiela tlač manuálov

Čiernobiela tlač manuálov

Momentálne si u nás môžete objednať čiernobielu tlač manuálov, príbalových letákov alebo klasických letákov za najvýhodnejšie ceny. V prípade záujmu o cenovú ponuku prosím vpíšte do predmetu mailov, alebo do poznámky ak vypĺňate cenový formulár ČB AKCIA. . . .  Celý článok