Kalendár ako dizajnový doplnok? Prečo nie!

Kalendár je jedinečné médium, ktoré vďaka cyklickosti a pomerne dlhému obdobiu dokáže prilákať potenciálnych klientov a otvoriť im úplne iné dimenzie vašej práce.

Tlač kalendárov

Nechajte vaše logo zažiariť

Radi vytvoríme zaujímavý kalendár s použitím vášho loga na pozadí. Môžete ho ponúknuť ako reklamný predmet, príp. zaujímavý darček pre klientov. Či ste už tanečná skupina, obchodík s bio potravinami alebo sa zaoberáte interiérovým dizajnom, sme tu pre každého. Prepracované fotografie či grafiky týkajúce sa vášho zamerania, premenia kalendár na doplnok interiéru.

Buďte na očiach

Skvelá fotografia je umelecké dielo, ktoré zachytáva jedinečný okamih. Napr. odraz tanečníka pri piruete, kvapka z práve prekrojenej, čerstvej paradajky alebo posledný lúč slnka na krásnom dizajnovom stolíku s tulipánmi. Mať toto denne na očiach, nedá sa to len tak obísť bez toho, aby sa vám to vpísalo minimálne do podvedomia.

Aj takto funguje dobrý marketing. Nie je len o letákoch, bilbordoch, či reklamách na internete. Je aj o nadčasovom odkaze. Byť na očiach potenciálnych klientov. Nevtieravo, príjemne a účinne.

Keby ste hľadali tanečnú skupinu na firemnú akciu, nenapadla by vás ako prvá tá, ktorej krásne a šikovné nohy tanečníkov máte denne na očiach? Keby ste si vyberali dodávateľa na nový nábytok, niekde v pozadí by ako film bežali fotky toho skvostného stolíka z kalendára, ktorý máte na stole.

Umelecký kalendár sa dá pripraviť naozaj pre každé odvetvie. Radi vám poradíme, ako naň. Každá práca, každé remeslo a každá profesia je čímsi výnimočná. Zachytiť silu okamihu a zhmotniť ju tak, aby ju mal klient denne na očiach je naozaj možné.

Grafika dokáže veľa

Prepracovaný grafický dizajn dá kalendáru pridanú hodnotu. Životnosť kalendára nemusí skončiť 31. 12. Ak má čo ponúknuť, pokojne môže zostať súčasťou kancelárií aj dlhšie. Prečo sa nepozerať na oku lahodiace obrázky naďalej? Prečo nenechať pôsobiť vaše logo viac ako 365 dní v roku? Kalendár nie je problém navrhnúť tak, aby sa číselné údaje dali odstrániť a zostala len pútavá grafika.

Samozrejmosťou sú aj fotokalendáre pre jednotlivcov, môžete si ich dať vyrobiť ako osobné darčeky (možnosti sú neobmedzené, napr. svadobné, detské, dovolenkové,…). Stačí nám dodať fotky, zadefinovať požadovaný rozmer a návrh už pripravíme my.

kalendáre dizajn

Prečo kalendár od nás?

Tlačenie kalendárov prebieha kvalitnou ofsetovou tlačou, ktorá je v súčasnosti najkvalitnejšou tlačiarenskou technikou. Docieli sa ňou plnofarebná potlač vďaka farebnému režimu 4 farieb CMYK. Ofsetovou tlačou je možné vykresliť aj jemné detaily a rastrové plochy – fotografie.

Ako bonus pre firmy, pri odbere nad 500 kusov, vám rovno ponúkneme výhodnejšiu sumu.

Prezrite si niekoľko ukážok kalendárov, ktoré vám radi vytlačíme v tlačiarni v Bratislave a doručíme kuriérom kamkoľvek v rámci Slovenska.

...

 

TERMO ETIKETY  - EXPRESNÁ VÝROBA

TERMO ETIKETY - EXPRESNÁ VÝROBA

  Od apríla 2020 počas aktuálnej mimoriadnej situácie sa snažíme pomôcť všetkým výrobcom a dodávateľom, hlavne v potravinárskom sektore, ktorí najčastejšie využívajú TERMO-produkty /termoetikety do váh a podobne. Pokúsime sa v expresných termínoch vyrábať aj naďalej. Môžete si aktuálne objednať spotrebný materiál (termoetikety, termoštítky) do váh Celý článok

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet vyrábame už aj na kotúči. Nový rok sme začali s novinkou v tlači ŠPECIÁLNYCH ETIKIET. Znamená to pre Vás nielen jednoduchšiu manipuláciu ale v porovnaní s veľkoplošnou tlačou na hárok a orez plotrom je naša nová technológia digitálnej tlače omnoho kvalitnejšia. Vytlačíme Celý článok

Čiernobiela tlač manuálov

Čiernobiela tlač manuálov

Momentálne si u nás môžete objednať čiernobielu tlač manuálov, príbalových letákov alebo klasických letákov za najvýhodnejšie ceny. V prípade záujmu o cenovú ponuku prosím vpíšte do predmetu mailov, alebo do poznámky ak vypĺňate cenový formulár ČB AKCIA. . . .  Celý článok