Plastová, kovová špirálová väzba

3. Logistické etikety

Spotrebný materiál pre efektívne označenie vášho skladu…

Jednoducho u nás nájdete takmer všetko pre váš sklad a distribúciu…

 

čisté etikety na kotúči

termoetikety

expedičné etikety (so symbolom)

etikety s čiarovým kódom

print etikety na hárkoch A4

TTR farbiace pásky

 

Čisté, nepotlačené samolepiace etikety sú doplnkovým sortimentom pre termotransferové tlačiarne. Pomocou TTR farbiacich pások je možné potláčať etikety variabilne aj v stovkách kusov, preto sa najčastejšie využívajú najmä v logistických skladoch a špedičných firmách, v automobilovom priemysle, vo výrobe elektroniky, v potravinárstve, farmácii, vo výrobe nábytku…

 

Vybrať si u nás môžete nielen z množstva výsekových formátov (obdĺžník, štvorec, kruh, elipsa), v ponuke máme vyše 200 výsekov. Samozrejme je možné vyrobiť akýkoľvek formát podľa vašej požiadavky aj s perforáciou alebo násekom. Bližsiu špecifikáciu materiálov nájdete tu .

 

Aby sme zabezpečili kompletný servis pre Vaše označovanie, v našej ponuke nájdete nielen etikety, termoetikety na kotúči alebo print etikety na hárkoch ale aj ďalší sortiment pre váš sklad: TTR farbiace pásky, termotransférové tlačiarne, etiketovacie kliešte, lepiace pásky s potlačou)

 

TTR farbiace pásky ponúkame za bezkonkurenčné ceny v rámci odberu etikiet.

 

Naše komplexné riešenie pre označenie Vášho skladu…

dodávame kompletný sortiment pre termo a termotransferovú tlač logistických etikiet:

 

Samolepiace etikety alebo štítky používané v logistike označujú kartónové balenia, regály prípadne palety a slúžia k presnej a prehľadnej evidencii tovaru. Bez kvalitného označenia položiek etiketou prevažne s čiarovým kódom dnes už logistika a distribúcia jednoducho nefungujú. Etikety dodávame čisté, farebné alebo s predtlačou (EAN kód, logo, grafický symbol, číselný údaj, farebná plocha a pod.) v kotúčikoch s ľubovoľným návinom (počtom etikiet) na dutinkách s priemerom (12, 25, 40, 76 mm).

 

V ponuke máme vyše 200 výsekových formátov.

Grafický návrh etikiet a vygenerovanie EAN kódov pre Vás ZDARMA.

 

 

Môžete si vybrať z nasledujúcich materiálov: papiere – matné, pololesklé, radiálne…, fólie – biele, transparentné (priehľadné), vyrobené z polyesteru, polyetylénu, polypropylénu, bezpečnostné fólie (nie je možné ich odlepiť bez poškodenia). Bližsiu špecifikáciu materiálov nájdete tu .

 

 

 

 

Expedičné etikety

Nenechajte Vaše zásielky bez dozoru…

Expedičné štítky (zásielkové samolepiace etikety) sa používajú na označenie zásielok, balíkov a obalov tovaru vyžadujúceho špeciálne zaobchádzanie. Napr. sklo, krehký tovar, tekutiny, elektronika (označenie smeru prepravy a pod.) Pomocou znázornenia zrozumiteľných medzinárodných symbolov na etiketách upozorňujú na správnu manipuláciu a ochránia váš tovar pred poškodením.

V ponuke máme niekoľko najpoužívanejších vzorov ale môžete si zvoliť ľubovoľnú potlač podľa vašej potreby.

Expedičné etikety dodávame v kotúčikoch alebo narezané na presný fomát v závislosti od požadovaného počtu kusov.

 

 

Etikety s čiarovým kódom

označte svoje výrobky správnym kódom…

 

Samolepiace etikety s čiarovým kódom EAN kódom alebo najnovšie QR kódom alebo číselným označením informujú v grafickej podobe čiar a čísel o výrobku, jeho názve, zložení, vlastnostiach.

Slúžia k automatickej evidencii tovaru pomocou snímača čiarových kódov. Výrazne tak urýchľujú a spresňujú kompletný presun tovaru z výroby cez sklad až ku konečnému spotrebiteľovi.

Vyššie spomínane QR kódy ktoré pomocou mobilnej aplikácie dokáže prečítať aj bežný používateľ obsahujú napr. údaje ako názov web stránky, meno a kontaktné údaje osoby a začínajú byť veľmi populárnym prostriedkom zrýchlenej elektronickej komunikácie.

 

Naša ponuka:

    • Etikety s čiarovým kódom (papier, fólia)
    • Vygenerovanie kódov
    • Tlač etikiet s čiarovým alebo QR kódom
    • Tlač postupnosti kódov
  • tlač špeciálnych kódov aj v malých sériach

Termo etikety v akcii

Termo etikety v akcii

Od 1. júla 2019  pre vás pripravujeme akciové ceny TERMO-produktov. Môžete si objednať spotrebný materiál (termoetikety, termoštítky) do váh a termotlačiarní za priaznivejšie ceny. AKCIA platí pre čisté termoetikety bez potlače. Vybrať si môžete z nasledujúcich formátov. V prípade záujmu o cenovú ponuku a uplatnenie akcie Celý článok

Digitálna UV potlač predmetov

Digitálna UV potlač predmetov

Predstavujeme Vám nový produkt ktorý pribudol v našom portfóliu reklamných produktov. Realizujeme potlač reklamných a iných predmetov a to nie len sieťotlačou alebo tampoprintom, ale aj digitálne UV tlačou na rôzne špeciálnejšie materiály na ktoré napríklad klasická sieťotlač nemá dobrú stabilitu. Dokážeme tak potlačiť predmety aj plnofarebne v CMYKu už od 1 Celý článok

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet vyrábame už aj na kotúči. Nový rok sme začali s novinkou v tlači ŠPECIÁLNYCH ETIKIET. Znamená to pre Vás nielen jednoduchšiu manipuláciu ale v porovnaní s veľkoplošnou tlačou na hárok a orez plotrom je naša nová technológia digitálnej tlače omnoho kvalitnejšia. Vytlačíme Celý článok