Plastová, kovová špirálová väzba

3. Logistické etikety

Spotrebný materiál pre efektívne označenie vášho skladu…

Jednoducho u nás nájdete takmer všetko pre váš sklad a distribúciu…

 

čisté etikety na kotúči

termoetikety

expedičné etikety (so symbolom)

etikety s čiarovým kódom

print etikety na hárkoch A4

TTR farbiace pásky

 

Čisté, nepotlačené samolepiace etikety sú doplnkovým sortimentom pre termotransferové tlačiarne. Pomocou TTR farbiacich pások je možné potláčať etikety variabilne aj v stovkách kusov, preto sa najčastejšie využívajú najmä v logistických skladoch a špedičných firmách, v automobilovom priemysle, vo výrobe elektroniky, v potravinárstve, farmácii, vo výrobe nábytku…

 

Vybrať si u nás môžete nielen z množstva výsekových formátov (obdĺžník, štvorec, kruh, elipsa), v ponuke máme vyše 200 výsekov. Samozrejme je možné vyrobiť akýkoľvek formát podľa vašej požiadavky aj s perforáciou alebo násekom. Bližsiu špecifikáciu materiálov nájdete tu .

 

Aby sme zabezpečili kompletný servis pre Vaše označovanie, v našej ponuke nájdete nielen etikety, termoetikety na kotúči alebo print etikety na hárkoch ale aj ďalší sortiment pre váš sklad: TTR farbiace pásky, termotransférové tlačiarne, etiketovacie kliešte, lepiace pásky s potlačou)

 

TTR farbiace pásky ponúkame za bezkonkurenčné ceny v rámci odberu etikiet.

 

Naše komplexné riešenie pre označenie Vášho skladu…

dodávame kompletný sortiment pre termo a termotransferovú tlač logistických etikiet:

 

Samolepiace etikety alebo štítky používané v logistike označujú kartónové balenia, regály prípadne palety a slúžia k presnej a prehľadnej evidencii tovaru. Bez kvalitného označenia položiek etiketou prevažne s čiarovým kódom dnes už logistika a distribúcia jednoducho nefungujú. Etikety dodávame čisté, farebné alebo s predtlačou (EAN kód, logo, grafický symbol, číselný údaj, farebná plocha a pod.) v kotúčikoch s ľubovoľným návinom (počtom etikiet) na dutinkách s priemerom (12, 25, 40, 76 mm).

 

V ponuke máme vyše 200 výsekových formátov.

Grafický návrh etikiet a vygenerovanie EAN kódov pre Vás ZDARMA.

 

 

Môžete si vybrať z nasledujúcich materiálov: papiere – matné, pololesklé, radiálne…, fólie – biele, transparentné (priehľadné), vyrobené z polyesteru, polyetylénu, polypropylénu, bezpečnostné fólie (nie je možné ich odlepiť bez poškodenia). Bližsiu špecifikáciu materiálov nájdete tu .

 

 

 

 

Expedičné etikety

Nenechajte Vaše zásielky bez dozoru…

Expedičné štítky (zásielkové samolepiace etikety) sa používajú na označenie zásielok, balíkov a obalov tovaru vyžadujúceho špeciálne zaobchádzanie. Napr. sklo, krehký tovar, tekutiny, elektronika (označenie smeru prepravy a pod.) Pomocou znázornenia zrozumiteľných medzinárodných symbolov na etiketách upozorňujú na správnu manipuláciu a ochránia váš tovar pred poškodením.

V ponuke máme niekoľko najpoužívanejších vzorov ale môžete si zvoliť ľubovoľnú potlač podľa vašej potreby.

Expedičné etikety dodávame v kotúčikoch alebo narezané na presný fomát v závislosti od požadovaného počtu kusov.

 

 

Etikety s čiarovým kódom

označte svoje výrobky správnym kódom…

 

Samolepiace etikety s čiarovým kódom EAN kódom alebo najnovšie QR kódom alebo číselným označením informujú v grafickej podobe čiar a čísel o výrobku, jeho názve, zložení, vlastnostiach.

Slúžia k automatickej evidencii tovaru pomocou snímača čiarových kódov. Výrazne tak urýchľujú a spresňujú kompletný presun tovaru z výroby cez sklad až ku konečnému spotrebiteľovi.

Vyššie spomínane QR kódy ktoré pomocou mobilnej aplikácie dokáže prečítať aj bežný používateľ obsahujú napr. údaje ako názov web stránky, meno a kontaktné údaje osoby a začínajú byť veľmi populárnym prostriedkom zrýchlenej elektronickej komunikácie.

 

Naša ponuka:

    • Etikety s čiarovým kódom (papier, fólia)
    • Vygenerovanie kódov
    • Tlač etikiet s čiarovým alebo QR kódom
    • Tlač postupnosti kódov
  • tlač špeciálnych kódov aj v malých sériach

TERMO ETIKETY  - EXPRESNÁ VÝROBA

TERMO ETIKETY - EXPRESNÁ VÝROBA

  Od apríla 2020 počas aktuálnej mimoriadnej situácie sa snažíme pomôcť všetkým výrobcom a dodávateľom, hlavne v potravinárskom sektore, ktorí najčastejšie využívajú TERMO-produkty /termoetikety do váh a podobne. Pokúsime sa v expresných termínoch vyrábať aj naďalej. Môžete si aktuálne objednať spotrebný materiál (termoetikety, termoštítky) do váh Celý článok

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet

Atypické tvary etikiet vyrábame už aj na kotúči. Nový rok sme začali s novinkou v tlači ŠPECIÁLNYCH ETIKIET. Znamená to pre Vás nielen jednoduchšiu manipuláciu ale v porovnaní s veľkoplošnou tlačou na hárok a orez plotrom je naša nová technológia digitálnej tlače omnoho kvalitnejšia. Vytlačíme Celý článok

Čiernobiela tlač manuálov

Čiernobiela tlač manuálov

Momentálne si u nás môžete objednať čiernobielu tlač manuálov, príbalových letákov alebo klasických letákov za najvýhodnejšie ceny. V prípade záujmu o cenovú ponuku prosím vpíšte do predmetu mailov, alebo do poznámky ak vypĺňate cenový formulár ČB AKCIA. . . .  Celý článok